ماهی خشک

ماهی خشک

ماهی خشک با استفاده از روش های فرآوری از انواع ماهی های تازه ، ماهی های ضمن صید ، ضایعات ماهی تولید می شود و در صنایع مختلف کاربرد های مختلف و متفاوتی دارد از مجمله مهمترین صنایع که ماهی خشک در آن کاربرد دارد . کارخانه های پودر ماهی است که ماهی خشک شده در این صنایع مواد اولیه کارخانه های تولید پودر ماهی می باشد . امروزه تکنولوژی نگهداری مواد غذایی در کشورهای صنعتی به پیشرفت‎های چشم گیری دست یافته است. این پیشرفت ها باعث گردید تا با استفاده از تکنولوژی های دقیق و با کارایی بالا، مدت ماندگاری مواد غذایی افزایش یابد.

تولید ماهی خشک شده

در آموزش تولید ماهی خشک وقتی صحبت از تولید ماهی خشک در شرکت تولید ماهی خشک به روش مصنوعی است شرایط خاصی مطرح است. در روش خشک کردن مصنوعی در کارخانه تولید ماهی خشک قرار است در بازار تولید ماهی خشک که محصول در خشک کن در بسته قرار بگیرد و هوایی که به دستگاه خشک کن وارد می شود .  می بایست به واسطه درجه حرارت و رطوبت تنظیم درستی داشته باشد. در واقع در این روش شرایط محیطی تاثیری در کاهش رطوبت محصول ندارد.

ماهی خشک
ماهی خشک

بهترین شرکت تولید ماهی خشک روش های خاص خود را برای خشک کردن ماهی و نگهداری از آن دارد بنابراین بسیار مهم است که این محصول در روشی درست تهیه و عرضه شود. وقتی به روش های خشک کردن ماهی از سوی کارخانه دقت شود، متوجه خواهیم شد که بسیاری از روش ها برگرفته از تجربه فرد هستند!

لزوم تولید ماهی خشک

شاید در وهله اول می بایست ارزیابی صورت بگیرد که اصلاً منظور از خشک کردن چیست؟ وقتی هدف تولید ماهی خشک باشد یعنی قرار است که رطوبت محصول گرفته شود. این کار به واسطه روش های مختلف صورت می گیرد اما یکی از روش های مشهور افزودن نمک است . وقتی نمک افزوده شود یک سری فشار مکانیکی صورت می گیرد و به طور کلی تبخیر رطوبت از سطح نیز وجود دارد و با وجود معمولی بودن روش باز هم اجرا می شود.

به طور کلی ماهی بین 75 الی 85 درصد آب است و به واسطه قرار گرفتن در شرایط طبیعی در دمای حدود 5 درجه یا بالاتر می توان انتظار داشت که مورد هجوم و حمله میکروارگانیسم ها قرار می گیرد در این روش آب از محصول گرفته می شود و سبب می شود که توسط یک سری روش ها پایداری محصول در برابر تغییرات نامطلوب افزایش داشته باشد.

پروسه خشک کردن ماهی سبب می شود که بافت گوشت ماهی محکم تر شود و این رویکرد به نوبه خود تاثیرات زیادی در برابر انسجام محصول دارد.

بازار تولید ماهی خشک
بازار تولید ماهی خشک

روش های تولید ماهی خشک

برای تولید محصول نیاز است که روش های خشک کردن به درستی صورت بگیرد و به طور کلی دو روش برای خشک کردن وجود دارد. روش اول خشک کردن به روش طبیعی است و روش دوم خشک کردن به شکل مصنوعی است.

اگر به روش کار کارخانه ماهی خشک دقت شود هنوز هم روش های قدیمی گزینه بهتری برای این کار هستند.

در واقع خشک کردن به واسطه تبخیر آب از سطح محصول صورت می گیرد و عملیات تبخیر به درستی انجام می شود. در مدل طبیعی شرایط به این صورت است که ماهی ها بر روی یک سری آویزهای مخصوص قرار می گیرد . این آویزها در معرض آفتاب قرار می گیرند و این پروسه سبب می شود که رطوبت محصول کاهش یابد.

در نهایت هوا در اطراف محصول گردش می کند و رطوبت اضافی گرفته می شود در این روش هیچ مکانیزم دیگری برای تهیه ماهی خشک نیاز نخواهد بود. اما موضوعی که بسیار واضح و دردسرساز است اینکه وقتی رطوبت محیط بالا باشد یک سری محدودیت ها ایجاد می شود که این روش از قیمت ماهی خشک را تا حد زیادی غیر ممکن می سازد . به طور کلی رطوبت نسبی بالاتر از 75 درصد از موارد مهمی است که برای تولید ماهی خشک ارزیابی می شود و به طور کلی سبب می شود تا مهی رطوبت را به خود جذب نماید.

شرکت تولید ماهی خشک
شرکت تولید ماهی خشک
روش خشک کردن

وقتی صحبت از تولید محصول به روش مصنوعی است کمی شرایط فرق می کند . در روش خشک کردن مصنوعی قرار است که محصول در خشک کن در بسته قرار بگیرد و هوایی که به دستگاه خشک کن وارد می شود می بایست به واسطه درجه حرارت و رطوبت تنظیم درستی داشته باشد . در واقع در این روش شرایط محیطی تاثیری در کاهش رطوبت محصول ندارد. سرعتی خشک کردن ماهی در این روش قابل کنترل است.

یکی از به واسطه کنترل سرعت تبخیر سطحی و دیگری به واسطه کنترل سرعت نفوذ آب است که از بخش های داخلی به سطح ارزیابی می شود. به طور کلی تبخیر سطحی سبب می شود تا سرعت جدا شدن آب از سطح بیشتر شود و رطوبت محصول سریع تر کاهش یابد . در بازار رقابتی ماهی خشک این روش سبب می شود تا کیفیت محصول آنطور که باید خوب نباشد و محصول ظاهری نا مطلوب داشته باشد که مورد توجه بازار نیست.

بازار تولید ماهی خشک به روش طبیعی

 در آموزش خرید ماهی خشک به روش طبیعی یک سری شرایط مطرح می شود. به طور کلی از انرژی خورشی در این روش استفاده می شود. در روش طبیعی ماهی نمک سود یا نشور روی شبکه های چوبی با تورهای سیمی قرار می گیرد. بهتر است که ارتفاع 75 سانتی متری از زمین ارزیابی شود.

در این روش هوا در اطراف آن گردش می کند و آب از روی سطح بدن ماهی تبخیر می شود. اصول آموزش به روش طبیعی بسیار مهم است و شرایط خاص خود را دارد. دقت شود که وقتی ماهی در آفتاب مستقیم قرار می گیرد سبب می شود که دمای آن تا 25 درجه افزایش داشته باشد.

آموزش تولید ماهی خشک

کارخانه تولید ماهی خشک
کارخانه تولید ماهی خشک

شرکت تولید ماهی خشک به روش مصنوعی

وقتی صحبت از آموزش خشک کردن به روش مصنوعی در کارخانه تولید ماهی خشک است یعنی قرار است که بر اساس یک فرایند در محیط بسته و تحت کنترل صورت بگیرد . به طور کلی درجه حرارت خشک کن معمولاً بر روی 25 الی 26 درجه تنظیم می شود و این رویکرد سبب می شود تا بالاترین درجه حرارتی اعمال شود و ماهی آسیب نبیند.

فروش پودر ماهی کیلکا

معمولاً کارخانه تولید ماهی خشک جنوب یک سری فاز بندی برای این روش دارد در فاز اولیه کارخانه ماهی خشک ،خشک کردن معمولاً به صورتی است که سبب می شود رطوبت هوای خشک کن تا حد زیادی پایین نگه داشته شود اما خشک شدن سطح ماهی به واسطه مقدار  چگونگی نمک زدن صورت می گیرد و رطوبت آن تا 65 درصد افزایش می یابد . از نظر تئوری این روش سبب می شود که سرعت جریان خوا بیشتر شود اما از نظر اقتصادی می بایست سرعت هوا کمتر باشد تا نتیجه مطلوب تر باشد.

بازار ماهی خشک این روزها روش های خاص خود را دارد و برخی از شرکت تولید ماهی خشک نیز در صدد هستند که روش های جدید را اعمال کنند.ما سعی کرده ایم بسته به شرایط فصلی اقدام به پروسه خشک کردن ماهی نماید و گاه به واسطه روش های مصنوعی و گاه طبیعی شرایط را در پیش می گیرد . البته که در آموزش ماهی خشک جنوب مهمترین اصل جریان هوا است و باید مقیاس رطوبت نیز حفظ شود به طوری که کیفیت محصول از بین نرود و ماندگار باشد.

اولین عامل مؤثر در افزایش مدت ماندگاری کلیه مواد غذایی کاهش رطوبت آنها تا حد مناسب می باشد.خشک کردن یکی از قدیمی ترین روش های نگهداری مواد غذایی توسط بشر می باشد . خشک کردن علاوه بر جلوگیری از فساد و ضایع شدن ماده غذایی باعث تولید محصولی با کیفیت بالا و هزینه پائین می شود.

مزیت خشک کردن ماهی:

منظور از خشک کردن گرفتن رطوبت از ماهی است، عمل خشک کردن ماهی باعث استحکام بافت گوشت ماهی می شود. روش های مختلفی برای اینکار وجود دارد، که معمولی ترین روش ها افزودن نمک، اعمال فشار مکانیکی، تبخیر رطوبت از سطح محصول هستند.

ماهی حدوداً ۷۵ تا ۸۵ درصد آب است و در شرایط طبیعی در دمای حدود ۵ درجه یا بالاتر به سرعت مورد هجوم میکروارگانیسم ها قرار می گیرد از این رو خشک کردن پایداری محصول در برابر تغییرات نامطلوب را افزایش می‎دهد.

مراحل تولید ماهی خشک شده:

مرحله اول: کاهش رطوبت با سرعت ثابت

در طی مرحله اول در حالیکه سطح ماهی مرطوب است و تبخیر از سطح انجام می‎گیرد، سرعت خشک شدن فقط به وضعیت هوای اطراف ماهی بستگی خواهد داشت از به همین دلیل این سرعت تابعی خواهد بود از سرعت جریان هوا، وسعت سطح محصول و مقدار گرمایی که در واحد زمان از هوا به محصول انتقال پیدا می کند . باید توجه داشت که تبخیر آب نیازمند گرما بوده و مقدار آن حدود ۲۸/۲ کیلو ژول به ازاء هر گرم در فشار اتمسفر است.

مرحله دوم: دوره خشک شدن با سرعت کاهشی

مرحله دوم در زمانی آغاز می گردد که بیشتر رطوبت سطح ماهی تبخیر شده باشد در این  حالت آب موجود در درون عضله باید از قسمت داخلی عضله به سطح برسد. با توجه به اینکه نفوذ آب از عمق به سطح آهسته تر از تبخیر سطحی انجام می گیرد لذا مرحله نفوذ، سرعت خشک شدن را کاهش می دهد . در این شرایط سرعت نفوذ تابعی خواهد بود از ساختمان بافتی محصول، درجه حرارت، طول مسیری که باید برای انتقال طی شود و بسیاری متغیرهای دیگر.

مشخصه این مرحله بطور کلی کاهش سرعت خشک شدن است که دلیل آن خشک شدن هر چه بیشتر محصول و نتیجتاً مسیر طولانی تری است که آب برای رسیدن به سطح باید طی نماید.

شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک:

شرکت ها و افراد بسیاری در زمینه خشک کردن ماهی فعالیت میکنند، اما بسیاری از آنها از روشهای غیر استاندارد استفاده میکنند که این امر موجب میگردد تا محصول نهایی دارای فساد و یا ناخالصی های مانند خاک باشد.
شرکت ما با تجربه ی چندین ساله در امر فرآوری انواع ماهی خشک جهت مصارف خوراکی و صنعتی اعم از خوراک دام و طیور، خوراک آبزیان و کودهای ارگانیک با یکپارچه سازی فرآیند های آماده سازی با استاندارهای روز دنیا و رعایت نکات بهداشتی توانسته با عرضه محصولی با کیفیت بالا و سرشار از فسفر، پروتئین و کلسیم، سهم بزرگی از بازار خرید و فروش این محصول را در کشور از آن خود کند.

حجم تولید این محصول در شرکت ما در  هفته ۳۳۰  تا ۵۷۰ تن در جنوب کشور می باشد.
در حال حاضر ما تولید کننده و تامین کننده ۸۷ کارخانه بزرگ پودر ماهی و کارخانه تولید غذای دام و طیور و غذای آبزیان در سراسر کشور هستیم.

روش خشک کردن ماهی در شرکت ما:

در شرکت ما خشک کردن ماهی، کاملا طبیعی و در نور مستقیم آفتاب و به صورت کاملا ارگانیک و سنتی و استاندارد صورت می گیرد زیرا این روش باعث می شود خواص ماهی و کیفیت آن هرگز از بین نرود.

در صورتی که روش های خشک کردن ماهی توسط بسیاری از شرکت های تولیدی با دستگاه های صنعتی انجام می شود که این روش های خشک کردن ماهی باعث از بین رفتن کیفیت و خواص این محصول می گردد.

روش خشک کردن در شرکت ما، روش آفتابی می باشد، که به دو خشک کردن ماهی به زمینی و خشک کردن ماهی به روش هوایی انجام می شود. که با متوسط ۸ الی ۱۰ ساعت آفتاب در روز و دمای حداکثر ۳۸ درجه سانتی گراد ، ۸ تا ۱۰ روز وقت لازم دارد. ماهی که به طور صحیح خشکانده شده است باید محتوی ۱۲ تا ۱۵ درصد رطوبت باشد.

کاربرد ماهی خشک:

با توجه به خواص بسیار زیاد، این محصول کاربردهای فراوانی دارد که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کارخانه‌های تولید پودر ماهی: این ماهی در این کارخانه ها پودر شده و جهت تولید غذای دام و طیور و کود برای کشاورزی ها و باغات مورد استفاده قرار می گیرد.

مصارف خوراکی:  این ماهی در تهیه بسیاری از مواد غذایی از جمله سس خوراکی، مهیاوه، بله ماهی، سور و…  استفاده می‌شود. یکی از بهترین غذاهای سنتی این منطقه که به‌واسطه این ماهی به دست می‌آید مهیاوه است. مَهوه یا مهیاوه، که به عربی مِشاوَه گفته می‌شود، به‌جز مناطق ساحلی بندرلنگه از خوردنی‌های شهرستان‌های جنوب استان فارس و استان هرمزگان به شمار می‌آید.

مصارف حیوانی: این ماهی به دلیل ارزش غذایی و پروتئین بالایی که دارد پس از فرآوری به عنوان خوراک دام و طیور، خوراک آبزیان، مورد استفاده قرار میگردد.

روغن ماهی: روغن این ماهی برای موارد بهداشتی و آرایشی و تهیه کود کشاورزی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

چرا بهتر است ماهی خشک را از شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک تهیه نمائید؟

تحویل سریع : تمامی کارخانه‌ها و شرکت‌هایی که قصد خرید این محصول را دارند می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن قرارداد خرید را با شرکت ما منعقد کنند.

امکان صادرات و ارسال به تمامی استان های ایران شرکت ما از بزرگ ترین تولید کنندگان این محصول در خاورمیانه است، و در حال حاضر تولید کننده ۸۷ شرکت در داخل و خارج از کشور می باشد. و با توجه به تولید با کیفیت، به تمامی استان های ایران و کشورهای سریلانکا، کویت، اندونزی، عمان، هند، امارات متحده عربی، پاکستان، غنا، روسیه، چین، مالزی، قطر، صادر می شود.

صادرات ماهی خشک شده

صادرات ماهی خشک متو به طور کلی به واسطه فضای فروش خوبی که دارد نرخ سودآوری بالایی داشته و شاخص های اقتصادی کشور و شرکت ها را تغییر دهد.ماهی خشک صادراتی متو در سبد مصرفی خانواده های جنوبی بسیار دیده می شود.آنچه سبب افزایش نرخ صادرات ماهی خشک متو شده، اینکه از این محصول به شکل چیپس نیز استفاده می شود و برای کشورهای چین و تایلند ارسال می شود.

صادرات ماهی خشک:

پروسه ای خاص با دقت بالا است مخصوصاً اگر قرار به صادرات ماهی خشک متو باشد. به طور کلی ماهی متو یا متوتا به یک سری ماهیان ریزی گفته می شود که مربوط به اطراف ساحل و همینطور مربوط به بخش جنوب ایران هستند. صادرات ماهی خشک بر اساس قیمت گذاری ارزیابی می شود و پروتکل خاص خود را دارند.

صادرات ماهی خشک

چرا صادرات ماهی خشک متوتا؟

صادرات با جنبه سودآوری مشخصی همراه است. متوتا در لیست آبزیانی قرار دارد که سایز ریزی دارند و معمولاً در نزدیکی ساحل و در بخش هایی که عمق کمی دارند زندگی می کنند. این ماهی مربوط به استان های جنوبی کشور است و نرخ صادرات ماهی خشک متوتا به نسبت سایر موارد بیشتر است.

از آنجایی که ماهی متوتا در روش های سنتی صید و خشک می شود یکی از بخش های مهم صادرات ماهی خشک را به خود اختصاص داده است. مثلاً شرایط کار شرکت صادرات ماهی خشک متوتا این است که ماهی های متو را پس از صید بر روی ساحل شنی می ریزند و ماهی ها در آن ارام می گیرند و وقتی تابش مستقیم نور خورشید وجود دارد، 10 روز زمان نیاز است تا ماهی ها کاملاً خشک شوند و این پروسه دقیق صادرات ماهی خشک متو محسوب می شود.

موارد مهم در مورد ماهی متو

یکی از موارد بسیار مهم در خصوص ماهی های ریز متو این است که پروسه خشک کردن آنها سبب ایجاد بوی نامطبوعی در محیط می شود اما خبر جالب اینکه این بوی بد خواص زیادی دارد!. مصرف خوراکی ماهی خشک متو در صنعت پرورش مرغ و دامداری و مواد بهداشتی و آرایشی زیاد است. و به همین دلیل نرخ ماهی متو به نسبت سایر محصولات بیشتر است.

ماهی متو در سبد مصرفی خانواده

ماهی متو در سبد مصرفی خانواده های جنوبی بسیار دیده می شود اما آنچه سبب افزایش نرخ ماهی خشک متو شده است اینکه از این محصول به شکل چیپس نیز استفاده می شود و برای کشورهای چین و تایلند ارسال می شود. که جنبه اقتصادی و سرمایه ای بالایی برای آن گزارش شده است. این مدل از ماهی ها به طور کلی از نظر کیفیت در شرایط خوبی هستند.

کارخانه های تولید ماهی خشک متو را سطح مهمی از سودآوری در نظر می گیرند و شاخص های مربوط به آن را به دقت اجرا می کنند که سهم اقتصادی آن نیز بیشتر می شود.

خرید مستقیم از شرکت صادرات ماهی خشک متوتا

زمانی صادرات ماهی از نوع خشک شده بیشتر شد که ماهی متوتا کشف و صید شد!. در واقع این ماهی ویژگی عالی و مطلوبی دارد و سبب می شود که در صنایع مختلف استفاده شود. به طور کلی ماهی متوتا مصرف خوراکی مخصوصی دارد. اما از نظر مصارف حیوانی نیز کارایی داشته و بخش مهمی از برنامه غذایی حیوانات محسوب می شود. از سوی دیگر ماهی خشک متوتا یک ماده ای تولید می کند که به شکل روغنی است.

نرخ صادرات ماهی خشک

دقت شود که خرید مستقیم ماهی خشک متوتا به شما این امکان را می دهد که کیفیت محصول را مدنظر قرار دهید و از هزینه های اضافی مربوط به واسطه و … نیز در امان باشید. یک موضوع دیگر که باید بررسی شود. اینکه صادر کردن متوتا به طور کلی به واسطه فضای فروش خوبی که دارد سودآوری بالایی داشته و می تواند شاخص های اقتصادی کشور را تغییر دهد.

ماهی خشک صادراتی

هر ماهی خشک شده ای برای صادرات مناسب نیست!. بله درست متوجه شدید! اینکه یک محصول به نوبه خود برای صادرات گزینه خوبی باشد نیاز به دقت بالایی دارد. محصول از نظر کیفیت ساخت می بایست ارزیابی شود. همینطور سطح کارایی و جنبه صادراتی محصول نیز مهم است. یک رویکرد دیگر این است. که روش خشک کردن ماهی به چه صورت بوده و ماهی از نظر کیفیت در چه مرحله ای قرار دارد. به طور کلی ماهی هایی که هم جنبه صادراتی بالایی دارند. و هم سودآور هستند از نظر سبک خشک شدن بسیار ایده آل ارزیابی شده اند.

مراحل خشک کردن ماهی متو

ماهی خشک متوتا در واقع محصولی است که به شکل تازه از دریا صید می شود به واحدهای تولیدکننده ماهی خشک انتقال می یابد. یک سری روش های ویژه وجود دارد که کاملاً بهداشتی هستند. و سبب می شود تا سلامت ماهی تضمین شود. از سوی دیگر در پروسه خشک کردن ماهی می بایست دقت صورت بگیرد که مواد مغذی و ویتامین های موجود در آن نیز حفظ شود. دقت کنید که به طور کلی ماهی های متوتا در لیست ماهی های کم استخوان قرار دارند که کیفیت آنها بالا بوده و ارزش سلامتی خوبی دارند.

اینطور که بررسی ها نشان می دهد این محصول به واسطه کیفیت بالایی که دارد می تواند جنبه سرمایه گذاری خوبی داشته باشد. به طور کی موقعیت ماهی به واسطه کیفیت تولید آن ارزیابی می شود و سطح فروش یک محصول نیز هرچه محصول کیفیت بهتری داشته باشد، گزینه بالاتری خواهد بود.

صادرات ماهی متو خشک با سطح کیفی بالا

یک نکته بسیار مهم در زمینه صادرات ماهی خشک این است که کیفیت محصول سنجیده شود. در واقع پارامترهایی برای این سنجش مطرح است که سبب می شود در نهایت مشتری بتواند پروسه دقیق کیفیت محصول را ارزیابی کند.

روش های خشک کردن ماهی برای صادر آ زیر نظر افراد متخصص و حرفه ای صورت می گیرد. سطح کیفیت محصول به قدری قوی است که می تواند شکل عالی از کار را تهیه کند. یک عملکرد مناسب برای ماهی متو این است که نوع خشک شده ان از نظر سطح کیفیت رتبه بندی و دسته بندی داشته باشد. برخی از ماهی های متو هم کیفیت بالایی در تولید دارند و هم قیمت آنها نسبتاً مناسب ارزیابی می شود. و سطح سودآوری مناسبی دارند.

روش های خشک کردن ماهی خود بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد برخی از روش ها هزینه بالایی دارند و برخی دیگر به واسطه انرژی خورشیدی خشک شده و از نظر هزینه در شرایط مناسب تری قرار گرفته اند.

ماهی خشک شده از نظر ویتامین و کیفیت تولید و همینطور روش های تولید می بایست مورد بررسی قرار بگیرد. این محصول برای صادرات دارای شماره ثبت شده مخصوص به خود است.

ادغام روشهای سنتی و تکنولوژیهای روز دنیا

شرکت ما با داشتن به روزترین و مجهزترین دستگاه‌ها و متخصص‌ترین نیروهای کاری توانسته با ادغام روشهای سنتی و تکنولوژیهای روز دنیا به محصولی با کیفیت بالا و بدون ناخالصی دست یابد.

امکان تولید تناژ بالا

شرکت ما این نوید را به مصرف کنندگان و کارخانجات تولید خوراک دام و طیور و خوراک آبزیان می دهد که این شرکت توان تولید و تامین تمام نیاز این نوع کارخانجات را دارد. کارخانه ما از بزرگ ترین تولید کنندگان این محصول در خاور میانه می باشد که ظرفیت تولید ۳۳۰ تا ۵۷۰ تن در هفته را دارد.

دارای مجوز فعالیت

محصول تولیدی این مجموعه با مجوز جهاد کشاورزی و شیلات و  همگام با معیارهای خط مشی سازمان دامپزشکی و اداره کل استاندارد درجهت بهبود کیفیت و سلامت می باشد.

ارزان ترین قیمت بازار به دلیل تولید عمده ی این محصول و انجام تمامی مراحل صید، فرآوری و حمل و نقل، قیمت این محصول برای شما مشتریان گرامی ارزان ترین قیمت خرید و فروش در بازار است، و شما پس از خرید محصولی به شرط آنالیز را از ما تحویل می گیرید.

حمایت از صیادان با تجربه صیادان با تجربه ما تمام تلاش خود را برای عرضه محصولی با کیفیت یکنواخت به بازار می کنند.

انواع ماهی خشک تولیدی در شرکت صیادان جوان جاسک :

ماهی خشک مخلوط :

ماهی خشک مخلوط ترکیب انواع ماهی ها از جمله سفره ماهی ، گربه ماهی ، انواع ماهی های ریز و درشت که در عملیات فرآوری و خشک کردن ماهی در شرکت ماهی خشک صیادان جوان جاسک فرآوری و تولید شده و جهت مصرف تولید پودر ماهی به کارخانه های پودر ماهی به فروش می رسد.

خرید و فروش ماهی خشک مخلوط با قیمت ارزان .ماهی خشک ، محصولی است که به عنوان غذای دام و طیور و حتی انسان مورد استفاده قرار میگیرد. در حال حاضر کارخانه هایی در کشور به تولید و فروش ماهی خشک مشغول هستند. البته در حوزه این محصول باید با نکاتی هم آشنایی داشته باشید تا در صورت لزوم به صورت آگاهانه از آن استفاده نمایید.

پیشگفتار

اگر شما هم یکی از تولیدکنندگان دام و طیور باشید، حتما نام ماهی خشک به گوشتان خورده است. این محصول منبعی سرشار از ویتامین ها و مواد مغذی مختلف است که میتواند رشد حیوانات را بسیار سرعت ببخشد. همچنین بدن آنها را از مصرف مواد غذایی دیگر بی نیاز کند .

بنابراین میتوان گفت قیمت خرید فروش ماهی خشک مخلوط ارزان ، گزینه ای بسیار مناسب برای تولید کنندگان است. در ادامه با ما همراه باشید تا جزئیات را خدمت شما عرض کنیم.

فروش ماهی خشک مخلوط

ماهی خشک در واقع ترکیبی از چندین ماهی است. ماهیان این ترکیب همگی صید بنادر جنوبی کشور هستند و بسیار مغذی هستند. در تولید و فروش ماهی خشک از ماهیان مختلفی استفاده میشود که میتوان ساردین، متو و ماهیان دیگر را نام برد. البته در تولید ماهی خشک معمولا از ماهیان متنوعی استفاده میشود تا ارزش غذایی این ترکیب افزایش پیدا کند.قیمت ماهی خشک

نکته حائز اهمیت در خرید و فروش ماهی خشک ، توجه به تازگی ماهی ها است. ماهی خشک باید از ماهی های تازه تهیه شده باشد تا طعم و کیفیت آن به شکل مرغوبی حفظ شود .

اگر ماهی خشک از ماهی های کهنه و فاسد تهیه شود، قطعا کیفیت مورد پسندی نداشته. و حتی ممکن است حیوانات را هم مسموم کند. ضمن اینکه ویتامین های موجود در ماهی های تازه بسیار بیشتر از ویتامین ها و مواد مغذی موجود در ماهی های کهنه است. و ماهی خشک هم که نتیجه آنهاست، از این برنامه پیروی میکند.

 

لازم است توجه کنید که هم اکنون از ماهی های خشک حتی به عنوان مواد غذایی مورد نیاز انسان هم استفاده میشود و این هم به دلیل فواید بالای این محصول است. برای همه ی تولید کنندگان لازم است که برای غذای دام و طیور خود اقدام نمایند و از این محصول به عنوان بمب انرژی استفاده کنند.

تولید ماهی خشک مخلوط

تولید ماهی خشک به دو روش انجام میگیرد و اگر شما قصد ماهی خشک را دارید، لازم است که با این روش ها آشنا باشید:

  1. تولید  و خرید ماهی خشک مخلوط به روش طبیعی: در این روش همانطور که از نام آن هم مشخص است، ماهی خشک را با استفاده از انرژی خورشید خشک میکنند. ماهی های ریز بر روی قفسه های توری ریخته میشوند و هوا از زیر آنها هم در جریان است. البته گاهی اوقات ماهی ها باید چند بار زیر و رو شوند تا تمامی قسمت های آن به صورت یکنواخت خشک شود. خرید و فروش ماهی خشک مخلوط که به روش طبیعی خشک شده اند، طرفداران خود را دارد .
  2. تولید ماهی خشک به روش مصنوعی: در این روش، فروش ماهی خشک مخلوط ارزان در کارخانه در دستگاه خشک کن قرار میگیرد. این دستگاه گرمای مناسب را به ماهی ها میزند و این امر سبب خشک شدن ماهی ها میگردد. تولید ماهی خشک البته در هنگام قیمت خرید فروش ماهی خشک مخلوط، باید توجه داشته باشید. تا میزان مناسبی در آن رطوبت وجود داشته باشد. اگر رطوبت موجود در محصول زیاد باشد باعث فساد آن میشود. و اگر مقدار آن بیش از حد کم باشد، محصول کیفیت خاص خود را از دست خواهد داد. مراکز فروش ماهی خشک مخلوط شما را در این امر یاری میدهند. و اطلاعات مناسبی در خصوص ماهی خشک که قصد خریداری آن را دارید در اختیار شما قرار خواهند داد.

مزایای استفاده از ماهی خشک مخلوط

ماهی خشک مزایای فوق العاده ای را در اختیار شما قرار میدهد. مجموعه این عوامل باعث میشود که خرید ماهی خشک مخلوط ارزان گزینه ای منحصر بفرد برای شما باشد. به عنوان نمونه ماهی خشک مخلوط ارزان منبعی سرشار از اسید های چرب اشباع نظیر امگا 3 و امگا 6 است. معمولا ماهی  خشک از ماهی های ریز و چرب دریا به دست می آیند و به همین دلیل است که این اسید های چرب اشباع در این ماهی ها بیشتر هستند.مرکز فروش ماهی خشک

از دیگر مزایای خرید ماهی خشک، امکان نگهداری آن در مدت بیشتری است. اگر شما بخواهید ماهی را به شکلی غیر از خشک شده آن حمل کنید، باید حتما از تجهیزات مناسب استفاده کنید تا در زمان حمل و نقل ماهی فاسد نشود. اما ماهی خشک امکان حمل و نقل را در یک شرایط و محیط معمولی در اختیار شما قرار میدهد .

علت آن هم مشخص است. عوامل فسادپذیر آن گرفته شده اند و این امر جا به جایی و حمل و نقل آنها را آسانتر میکند.

البته توجه داشته باشید که مکان قرار گیری قیمت ماهی خشک مخلوط ارزان هم حائز اهمیت است. مراکز فروش ماهی خشک  باید به شیوه و اصول نگهداری آن توجه ویژه ای داشته باشند. ماهی خشک را در محیط مناسبی نگهداری نمایند.

قیمت ماهی خشک مخلوط

به طور کلی میتوان گفت قیمت خرید فروش ماهی خشک مخلوط ارزان  نسبت به مزایای آن بسیار مناسب است. البته اگر شما اقدام به ماهی خشک از مراکز تولیدی و به دور از واسطه ها کنید. ماهی خشک برای شما بسیار مناسب تر تمام خواهد شد. البته کیفیت این محصول هم در تعیین ماهی خشک بسیار تاثیرگذار است و شما نمیتوانید از یک ماهی خشک توقع کیفیت بسیار بالا را داشته باشید.

اما اکنون میخواهیم مرکزی را به شما معرفی کنیم که ماهی خشک را با کیفیتی باورنکردنی در اختیار شما قرار خواهد داد. ماهی خشک در کارخانه ما بسیار مناسب است و هر کسی را جذب خود خواهد کرد .

اگر شما از استفاده کنندگان این محصول هستید، هم اکنون اقدام به قیمت خرید ماهی خشک مخلوط ارزان از کارخانه ما نمایید. مطمئنا ماهی خشک از ما نتیجه ای غیر از رضایتمندی شما نخواهد داشت.

یکی از مهم ترین مسائل برای هر تولید کننده ای، منصفانه بودن قیمت ماهی خشک مخلوط است. در کارخانه ما بر اساس این خواسته مشتریان، ماهی خشک به ارزانترین شکل انجام گرفته است و دلیل استقبال مردم از کارخانه ما نیز همین امر است.

ماهی خشک ساردین :

ماهی خشک ساردین از ماهی تازه ساردین به روش های مختلف از جمله : خشک کردن ماهی ساردین روی زمین ، خشک کردن ماهی ساردین روی تور زمینی ، خشک کردن ماهی ساردین روی تور هوایی عملیات فرآوری و خشک کردن روی آن انجام می شود و بعد از فرآوری تبدیل به ماهی خشک سارین می گردد.

قیمت خرید ماهی خشک ساردین تازه و ارزان ،ماهی خشک ساردین در امور مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد اما اصلی ترین کاربرد آن برای تهیه و تولید پودر ماهی است . پودر ماهی یکی از منابع ارزشمند برای غذای دام و طیور است که ارزش غذایی بالایی دارد. همچنین از این محصول به عنوان غذای انسان هم استفاده می شود که این امر هم نشان دهنده مفید بودن این محصول است.

مصرف ماهی خشک ساردین

ماهی خشک از جمله محصولاتی است که علی رغم کاربرد ها و مواد غذایی موجود در آن، کمتر به آن پرداخته شده است. ماهی خشک ساردین ارزان جزیی از ماهی های مناطق جنوبی کشور بوده و در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد.

ماهی خشک منبعی سرشار از ویتامین ها و مواد مغذی است که مصرف آن نه تنها برای انسان بلکه برای حیوانات هم مفید می باشد. البته همه ی این موارد در صورتی است که ماهی خشک تازه توسط شما مصرف گردد. ماهی خشک که از ماهی فاسد تولید شده باشد، نه طعم خوشایندی دارد و نه اینکه آنچنان مواد مغذی ارزشمندی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

ماهی خشک ساردین ارزان

ماهی ساردین در بنادر جنوبی کشور صید می شود. این ماهی جثه ریزی داشته و جز ماهی های روغنی محسوب می شود. همچنین مقدار زیادی در آن استخوان ریز وجود دارد که البته در فرآیند آسیاب شدن از بین میروند. ماهی خشک در امور مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین مقدار زیادی ویتامین و مواد مغذی در آن وجود دارد.

توجه داشته باشید که مقدار ویتامین ها در همه ی ماهی ها یکسان نیست. و هر ماهی ویتامین های مختلفی را در خود دارد. ماهی خشک دارای مقدار زیادی اسید های چرب اشباع هستند. که برای بدن شما بسیار مفید میباشد. به ویژه که این مواد غذایی برای افراد حاضر در گروه های حساس هم به طرز ضروری تری احساس می شود. ماهی خشک مقدار زیادی ویتامین های گروه B و D را در خود جای داده است. و با توجه به نقش مهمی که این ویتامین ها در بدن ایفا میکنند. میتوان گفت خرید ماهی خشک تازه محصول بسیار منحصر بفردی است.

از این مسائل هم که بگذریم، ماهی خشک منبع بسیار مفیدی برای حیوانات است. این ماهی با مقدار زیادی پروتئین، موجب افزایش سرعت رشد دام و طیور میشود. و همچنین گوشت و محصولات آنها را هم بسیار با ارزش تر میکند. در ادامه با ما همراه باشید. تا کاربرد های ماهی خشک و موارد خرید ماهی خشک ساردین تازه ارزان را خدمت شما عرض کنیم.

ماهی خشک ساردین ارزان

خرید ماهی خشک ساردین برای امور مختلف

خرید ماهی خشک ساردین تازه ارزان در موارد مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد اما شاید بتوان اصلی ترین کاربرد برای ماهی خشک را در تهیه و تولید پودر ماهی دانست.خرید ماهی خشک پودر ماهی یکی از منابع ارزشمند برای غذای دام و طیور است که ارزش غذایی بالایی دارد .

همچنین از این محصول به عنوان غذای انسان هم استفاده می شود که این امر هم نشان دهنده مفید بودن این محصول است. البته به شرطی که پودر ماهی از ماهی خشک  تولید شده باشد. در حال حاضر مراکز مختلفی برای ماهی خشک وجود دارد که پیشنهاد میکنیم حتما آن را از مراکز معتبری تهیه نمایید.

یکی دیگر از کاربرد های ماهی خشک ، استفاده از آن برای تهیه غذایی به نام مویه است.فروش ماهی خشک این غذا یکی از غذاهای موجود در جنوب کشور است و از ترکیب این ماهی با جو و ادویه به وجود می آید. این غذا را معمولا در وعده های صبحانه یا عصرانه و به همراه نان مصرف میکنند و سرشار از کلسیم است.

اما سخن اینجا به پایان نمیرسد. یکی دیگر از کاربرد ها و موارد خرید ماهی خشک در تولید روغن  است. همانطور که گفته شد، ماهی خشک دارای مقدار زیادی روغن است و این امر باعث میشود خرید ماهی خشک برای تولید روغن ماهی امری هوشمندانه باشد.

نکات مهم در مورد ماهی خشک ساردین تازه

  • ماهی خشک باید حتما از ماهی تازه تهیه شده باشد. تهیه ماهی خشک از ماهی های فاسد موجب نامرغوب شدن کیفیت محصول نهایی خواهد شد. پس حتما این نکته در هنگام خرید باید در نظر گرفته شود.
  • ماهی خشک باید در شرایط دقیقی باید خشک شود.صادرات ماهی خشک  هر چند روز ماهی را باید یکبار پشت و رو کنند تا طرف دیگر ماهی خراب نشود. خرید ماهی خشک ساردین تازه ارزان را به دو روش زمینی و هوایی خشک میکنند.
  • همانطور که گفته شد، یکی از کاربرد های ماهی خشک ، تهیه پودر ماهی از آن است اما نکته مهم چگونگی تهیه پودر ماهی در مراکز تولیدی است. پودر ماهی باید با رعایت اصول خاصی تهیه میشود. البته در مراکز فروش معمولا پودر  را بر اساس کیفیت آن به چندین گروه تقسیم می کنند و قیمت خرید ماهی خشک ساردین را برای هرکدام از آنها جداگانه در نظر میگیرند.
  • شما میتوانید ماهی خشک را در مراکز مختلفی بخرید اما قیمت ماهی خشک ساردین ارزان بیشتر در جنوب کشور در دسترس است. ماهی خشک ساردین ارزان در این منطقه با کیفیت تر هم میباشد. شرکت ما ارائه دهنده ماهی  به شماست. بنابراین اگر قصد خریداری و استفاده از این محصول را دارید، میتوانید ماهی خشک را از ما خریداری نمایید.

قیمت ماهی خشک ساردین

با وجود فواید زیاد این ماهی، اما قیمت ماهی خشک آنچنان گزاف نیست. به طور کلی میتوان گفت قیمت ماهی خشک ساردین .به عنوان یکی از ارکان تولیدی کشور و با وجود فواید گسترده آن، بسیار مناسب است. البته همه ی این موارد در صورتی تحقق پیدا میکند .

که شما  خود را از مراکز معتبر تهیه و خریداری نمایید. به این ترتیب هم جنس مرغوبی در اختیار شما قرار میگیرد. و هم اینکه قیمت خرید ماهی خشک ساردین تازه هم به بهترین شکل برای شما محاسبه می شود.

در شرکت ما، شما میتوانید ماهی خشک ساردین تازه را به مناسب ترین قیمت خریداری نمایید. قیمت ماهی خشک  در کارخانه ما بسیار منصفانه تر از سایر مراکز تولیدی میباشد. و همین امر موجب افزایش قیمت خرید ماهی خشک ساردین تازه ارزان از ما شده است .

به خوبی به معیار های شما برای ماهی خشک آگاهیم و میدانیم که ماهی خشک در کنار کیفیت ماهی خشک برای شما بسیار مهم است. به همین دلیل محصولی کاملا مطابق با خواسته و نیاز شما را در اختیارتان قرار خواهیم داد. قیمت ماهی خشک در شرکت ما بسیار منصفانه و منحصر بفرد است.

ماهی خشک متوتا :

ماهی خشک متوتا از ماهی متوتا تازه صید روز فرآوری می گردد ، روش های خشک کردن ماهی متوتا به روش های : خشک کردن متوتا روی زمین ، خشک کردن ماهی متوتا روی تور هوایی ، خشک کردن ماهی متوتا روی تور زمینی ، خشک کردن ماهی متوتا با دستگاه است.

خرید و فروش اینترنتی ماهی خشک متوتا صادراتی با قیمت مناسب برای صادرات ماهی خشک متوتا در ابتدا اطلاعات درستی در خصوص قیمت آن داشته باشید.به طور کلی این ماهی ها در کارخانه ها پودر می شوند و در راستای تولید غذای دام و طیور مورد آنالیز قرار می گیرند تا سطح پروتئین و سایر موارد کیفیتی آن مشخص شود.

اطلاعاتی در مورد ماهی خشک متوتا وجود دارد که دانستن آن سبب می شود خرید خوبی داشته باشید بنابراین پیش از هر تصمیمی در ابتدا سطح اطلاعات خود را بیشتر کنید.

خرید ماهی خشک متوتا به صورت آنلاین

ماهی خشک متو که با عنوان متوتا نیز شناخته می شود در واقع ماهی های ریزی هستند. که در نزدیکی ساحل زندگی می کنند. این ماهی ها معمولاً در بخش های کم عمق زندگی می کنند. از نظر ارزش غذایی می توان امتیاز بالایی به ماهی متو داد بنابراین خرید ماهی خشک متوتا نیز به دلیل ارزش غذایی بالایی این محصول است.

ماهی متوتا یکی از لذیذترین و خوش طعم ترین ماهیانی محسوب می شود. که استخوان ندارد و در لیست بهترین ماهی های بدون استخوان در جنوب محسوب می شود. معمولاً ماهی متو در فصل بهار صید می شود. و پروسه خشک کردن آن در اواخر ایام بهار صورت می گیرد. خرید از کارخانه های پودر ماهی جاسک و قشم با قیمت مناسبی در اختیار شما قرار می گیرد. این محصول به نوبه خود به واسطه روش های به روز تولید می شود و کیفیت آن مورد سنجش قرار می گیرد.

معمولاً شرایط صید ماهی متوتا این است که این ماهی ها پس از صید روی ساحل شنی ریخته می شود و ماهی ها در مدت مشخصی آرام می گیرند سپس نیاز به تابش نور خورشید است و باید ده روز زمان بگذرد تا ماهی ها کاملاً خشک شود. هرچه میزان نور مستقیم آفتاب بیشتر باشد می توان گفت که محصول از کیفیت بهتری برخوردار است .

به طور کلی در طول دوره ده روزه ماهی بوی بسیار بدی می دهد و بسیار مهم است که کنترل خوبی در این زمینه صورت بگیرد. خرید ماهی خشک شده متوتا تازه و با کیفیت به صورت آنلاین فراهم شده است.

خرید ماهی خشک متوتا

فروش ماهی خشک متوتا

برخی از کارخانه هایی که در زمینه تولید پودر فعالیت می کنند از دستگاه های خشک کن استفاده می کنند. دستگاه هایی که سبب می شود میزان بوی بد ماهی تا حد زیادی کاهش یابد. بنابراین شرایط تولید پودر ماهی بسیار آسان است. می توان اینطور در نظر داشت که محصول می تواند در حجم زیادی به فروش برسد .

فروش با نرخ ثابت ارزیابی شده است. هرچه مقدار سفارش باشد قیمت تمام شده با شرایط بهتری همراه است. از سوی دیگر بسیاری از کارخانه هایی که اقدام به فروش ماهی خشک متوتا می کنند سعی می کنند محصول را در بسته بندی مناسبی ارائه دهند تا نتیجه بهتری داشته باشد. این موضوع به نوبه خود سبب می شود تا خریدار از کیفیت بهتر محصول لذت ببرد.

پودر ماهی خشک متوتا منبع اصلی تغذیه ماهی های دیگر و آبزیان محسوب می شود به طوری که صید این ماهی ها برای تولید پودر ماهی خشک سال به سال بیشتر می شود.

منبع اصلی تولید ماهی خشک

معمولاً وقتی صحبت از صادرات ماهی خشک متوتا می شود دو موضوع مهم مطرح است. اینکه محصول در کدام منطقه تولید شده است و اینکه با چه قیمتی در اختیار مشتری قرار می گیرد .

شهر سوزا در جزیره قشم عمده ترین مکان در زمینه خشک کردن ماهی محسوب می شود. به طور کلی شرکت هایی که در زمینه فرآوری های ماهی کار می کنند می توانند در زمینه تولید پودر ماهی خشک بهترین گزینه محسوب شوند.

بوی بد ماهی متو یکی از مشکلاتی است که در پروسه خشک کردن محصول مورد ارزیابی قرار می گیرد. در واقع اگر فکری به حال این وضعیت نشود با بیماری های تنفسی همراه خواهد بود و آلرژی آور است. دقت کنید که در هر صورت ماهی متو در لیست ماهی هایی قرار دارد که بسیاری از افراد سعی در سفارش مقدار زیاد آن دارند. و پودر ماهی خشک شده در بخش های بهداشت و درمان نیز ورود داشته است.

صادرات ماهی خشک متوتا

برای صادرات ماهی خشک متوتا نیاز است که در ابتدا اطلاعات درستی در خصوص قیمت آن داشته باشید. به طور کلی این ماهی ها در کارخانه ها پودر می شوند . و در راستای تولید غذای دام و طیور مورد آنالیز قرار می گیرند. تا سطح پروتئین و سایر موارد کیفیتی آن مشخص شود. بسیار مهم است که بدانید از ماهی خشک برای تهیه سس خوراکی و سور نیز استفاده می شود. و در بین غذاهای جنوبی کیفیت زیادی دارد.

ارزش پروتئینی ماهی خشک زیاد است به طوری که این ارزش غذایی سبب می شود تا محصول قیمت نسبتاً گرانی داشته باشد. از سوی دیگر ماهی متوتا یکی از ماهی هایی پر پروتئین محسوب می شود و توانسته مکمل دارویی قوی نیز محسوب شود.

قیمت ماهی خشک متوتا

قیمت ماهی خشک متوتا در ابتدا بر اساس سطح ارگانیک بودن آن مشخص است. هرچه محصول تازه تر باشد و موقعیت ارگانیک بیشتری داشته باشد یعنی می توان انتظار قیمت بیشتر برای آن داشت در غیر این صورت باید اینطور در نظر بگیرید که محصول خریداری شده کهنه تر است و به همینطور دلیل با کاهش قیمت همراه است.

کاهش قیمت برای برخی از کارخانه ها در صورت خرید عمده فراهم شده است. هرچه سطح خرید عمده بیشتر باشد می توان گفت که محصول خریداری شده می تواند قابلیت اجرای بهتری داشته باشد.

ماهی متوتا به صورت کاملاً طبیعی رشد می کند. و روش های پرورشی برای این ماهی معنی ندارد. بنابراین عنوان قیمت ماهی خشک متوتا پرورشی دروغ است و نباید باور کنید. اینطور که بررسی ها نشان داده است سطح پروتئینی که در ماهی خشک شده متوتا وجود دارد حاکی از قیمت آن است .

و هرچه سطح پروتئین بیشتر باشد احتمال اینکه محصول به صورت با قیمت بیشتری عرضه شود وجود دارد. البته که ماهی های خشک شده می بایست از نظر سطح رطوبت مورد سنجش قرار بگیرند. به طوری که بتواند قابلیت اجرای خوبی داشته باشند و در پروسه انبارداری درگیر فساد نشوند.

صادرات ماهی خشک متوتا به کشورهای اندونزی و هندوستان و چین و کویت بیشتر شده است . و همینطور این محصولات به شکلی تولید می شوند که می توان انتظار داشت برای دبی و شارجه نیز گزینه سودآوری باشد. به طوری که تایلند در سال اخیر بیشترین تقاضا در خصوص دریافت ماهی خشک شده را داشته است.

صادرات پودر ماهی
پودر ماهی

پودر ماهی

پودر ماهی قیمت خرید فروش عمده پودر ماهی کارخانه پودر ماهی صیادان بهترین تولید کننده انواع پودر ماهی تازه و خالص با قیمت فروش ارزان

ادامه مطلب »
ماهی خشک
ماهی خشک

ماهی خشک

ماهی خشک با استفاده از روش های فرآوری از انواع ماهی های تازه ، ماهی های ضمن صید ، ضایعات ماهی تولید می شود و

ادامه مطلب »
فروش عمده پودر ماهی
پودر ماهی

فروش عمده پودر ماهی

خرید فروش پودر ماهی ارزان قیمت و تولید عمده ، پودر ماهی یکی از محصولاتی است که از صید ماهی های مختلف حاصل می شود.تولید

ادامه مطلب »
صادرات پودر ماهی
پودر ماهی

پودر ماهی

پودر ماهی قیمت خرید فروش عمده پودر ماهی کارخانه پودر ماهی صیادان بهترین تولید کننده انواع پودر ماهی تازه و خالص با قیمت فروش ارزان

ادامه مطلب »
ماهی خشک
ماهی خشک

ماهی خشک

ماهی خشک با استفاده از روش های فرآوری از انواع ماهی های تازه ، ماهی های ضمن صید ، ضایعات ماهی تولید می شود و

ادامه مطلب »
فروش عمده پودر ماهی
پودر ماهی

فروش عمده پودر ماهی

خرید فروش پودر ماهی ارزان قیمت و تولید عمده ، پودر ماهی یکی از محصولاتی است که از صید ماهی های مختلف حاصل می شود.تولید

ادامه مطلب »