مستقیم بدون واسطه

درباره ما

درباره ی خدمات شرکت صیادان جوان جاسک:

کارخانه تولید پودر ماهی شرکت صیادان جوان جاسک با سه نسل تجربه در تولید ماهی خشک و صید و صیادی درسال۱۳۸۰ در استان هرمزگان، جزیره قشم تاسیس و راه اندازی گردید، تا به همت مدیریت قوی و پشتیبانی صیادان در زمره تولید کنندگان ماهی خشک، پودر ماهی، خوراک دام، خوراک طیور، خوراک آبزیان و روغن ماهی در جنوب کشور قرار گیرد.
مزیت های استفاده از خدمات ما:
۱- برترین کارخانه تولید کننده پودر ماهی و ماهی خشک در ایران
۲- ارسال سریع محصولات به تمامی استانهای ایران
۳- بهره گیری از تکنولوژی و دانش فنی پیشرفته در جهت تولید با کیفیت پودر ماهی خالص جنوب
۴- همگام با معیارهای خط مشی سازمان دامپزشکی و اداره کل استانداردها
۵- صادرات به بیش از ۷ کشور همسایه
۶- امکان تولید تناژ بالا محصولات با ارزان ترین قیمت به شرط آنالیز، جهت جلب رضایت مصرف کننده
۷- حمایت از صیادان با تجربه جهت عرضه محصولات با کیفیت یکنواخت به بازار

با تمام مشتریانی که قصد خرید محصولات ما را دارند، در کوتاه‌ترین زمان ممکن قرارداد منعقد می گردد. و محصولات بدون واسطه و مستقیم ارسال می شود.

محصولات ما به کشورهای سریلانکا، کویت، اندونزی، عمان، هند، امارات متحده عربی، پاکستان، غنا، روسیه، چین، مالزی، قطر، صادر می شود.

شرکت صیادان جوان جاسک با داشتن به روزترین و مجهزترین دستگاه‌ ها توانسته با ادغام روشهای سنتی و تکنولوژیهای روز دنیا به محصولی با کیفیت بالا و بدون ناخالصی دست یابد.

به دلیل تولید عمده، قیمت محصولات برای شما مشتریان گرامی ارزان ترین قیمت در بازار است، و پس از خرید، محصولات به شرط آنالیز به مشتری تحویل می گردد.

شرکت صیادان جوان جاسک با دارا بودن ۷ مزرعه ماهی خشک و ۳ کارخانه تولید پودر ماهی بزرگترین و مجهزترین تولید کننده پودر ماهی در جنوب کشور است. که روزانه ظرفیت تولید بیش از ۱۶۰ تن  پودر ماهی را دارد.

در  هفته ۳۳۰  تا ۵۷۰ تن ماهی خشک شده به روش ارگانیک در شرکت صیادان جوان جاسک تولید می شود. در حال حاضر ما تامین کننده ۸۷ کارخانه بزرگ تولید غذای دام و طیور و غذای آبزیان در سراسر کشور هستیم.

خوراک آبزیان شرکت صیادان جوان جاسک با استفاده از جدیدترین اطلاعات تغذیه‌ای، فرموله و با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی، تولید می‌گردد. در تولید این خوراک، از مواد اولیه با کیفیت و با قابلیت هضم بالا استفاده می گردد.